Akce školy

Protože nám začal listopad a Vánoce nám klepají na dveře, připravili jsme pro Vás krátký přehled akcí, kterých se již tradičně naše škole bude účastnit.

V pondělí 13. listopadu od 15:30 hodin proběhnou v naší škole rodičovské schůzky. Všichni rodiče jsou srdečně zváni.

Toto pondělí byla naše škola poctěna návštěvou z vojenské tvrze Hůrka. Žáci se dozvěděli mnoho cenných informací z období druhé světové války, které jsou spjaty z oblastí Kralicka. Při nejbližší vhodné příležitosti naši žáci navštíví právě tuto vojenskou tvrz v rámci vlastivědně turistického kroužku.

26. září máme jet na branný závod, takže už od brzkého rána jsme čekali před školou na autobus, který na nás ovšem zapomněl. Asi po 45 minutách už to paní ředitelka nervově nezvládla a zavolala panu starostovi, zdali by nás na závody neodvezl. Jakmile ale položila telefon, tak ji zavolal "autobusák", že už pro nás jede.

Projekt JE POTŘEBA ZAČÍT VČAS byl realizován 13.září 2017 v centru ekologické výchovy v Ekocentru PALETA na statku v Oucmanicích. Hlavním cílem byla účast našich dětí na vzdělávacích programech ekologické výchovy.