Lyžařský výcvik

09.12.2018

INFORMAČNÍ SCHŮZKA PROBĚHNE 9. LEDNA OD 15:30.

Vážení rodiče,

vzhledem k Vašemu velkému zájmu jsme se rozhodli tento školní rok pořád lyžařský výcvik. Účastnit se ho mohou žáci ze základní školy, tak i dětí ze školy mateřské starší 4 let. Lyžařský kurz bude probíhat ve Sportareálu České Petrovice (viz. https://www.ceskepetrovice.com/).


Lyžařský výcvik bude probíhat od 14. ledna do 18. ledna každý všední den v dopoledních hodinách (od 9 hodin do 11 hodin). Výuku zajišťuje lyžařská škola v Českých Petrovicích. Po dobu výuky zodpovídá za děti lyžařská škola. 

Cena za kurz je stanovena na 1 590 Kč. V této ceně je zahrnuta výuka certifikovaného instruktora a doprava.  V případě, že se lyžařský kurz nebude konat z důvodu špatného počasí, tak bude celá částka navrácena. Dále je možné dítěti zapůjčit vybavení (lyže, boty, a helmu) za 150 Kč na den.  Pozn.: Je nutné do 21.12. 2018 uhradit zálohu, která činní 900 Kč.

Každý účastník kurzu musí mít helmu, potvrzení o zdravotní způsobilosti a potvrzení o seřízení lyží.  Bez výše uvedeného není možná účast dítěte.

 V případě jakýchkoliv dotazů mne můžete kontaktovat.

Tereza Coufalová